Zľavy pre profesionálov

Radi predávame kvalitné výrobky ľuďom, ktorí sa o armádne a outdoor vybavenie zaujímajú a baví ich. Pripravili sme tak systém zliav, z ktorých si dúfame vzberiete.

ZľavaUrčené pre
10%Aktívne vojenské zálohy
 Armáda SR
 Bezpečnostné agentúry
 Colná správa
 Dobrovoľní hasiči
 Hasičský záchranný zbor
 Mestská polícia
 Polícia SR
 Väzenská služba
 Vojnoví veteráni
 Zdravotnícke zariadenia
5%Airsoftové kluby
 Kluby vojenskej histórie (KVH)
 Paintball kluby
 Poľovníckej kluby
 Prevádzkovateľ webových stránok s vojenskou tematikou
 Rybárske kluby
 Strelecké kluby

Získanie tejto zľavy

Pre získanie zľavy je potrebné doložiť príslušnosť k vyššie uvedeným organizáciám.

Pre získanie zľavy 10%
1. Zaregistrujte sa.
2. Zašlite nám kópiu prednej strany preukazu, bude potvrdzovať vašu príslušnosť k danej organizácii. Na preukazu musí byť zreteľné vaše meno, ostatné údaje na skrytie či rozmazať. Túto kópiu nám môžete zaslať nascanovanou emailom na adresu info@netnakup.sk alebo klasickou poštou na adresu našej prevádzky.
3. Po skontrolovaní naším pracovníkom bude k vášmu účtu pridelená trvale platné zľava a budú sa vám zobrazovať nové, nižšie ceny.

Pre získanie zľavy 5%
1. Zaregistrujte sa.
2. Zašlite nám voľnú formou písané čestné vyhlásenie o príslušnosti ku konkrétnemu klubu. Túto kópiu nám môžete zaslať nascanovanou emailom na adresu info@netnakup.sk alebo klasickou poštou na adresu našej prevádzky.
3. Umiestnite na internetové stránky vášho klubu odkaz na Armik.cz. Textový, grafický alebo článok. Viac v časti Bannery. Umiestnením tohto odkazu majú príslušnú zľavu všetci členovia danej skupiny. Ku konkrétnym používateľským účtom na Armik.sk je však nutné podať žiadosti jednotlivo.
4. Po skontrolovaní naším pracovníkom bude k vášmu účtu pridelená trvale platné zľava a budú sa Vám zobrazovať nové, nižšie ceny.